0212 220 0 555
Top
 

Kurumsal

1984 yılında Danimarka’da temelleri atılan Big Mamma’s, yola çıktığı andan itibaren olmazsa olmaz ilkelerini “Lezzet, Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” olarak belirlemiştir.

Big Mamma’s Vip

1998 yılında Türkiye’ye gelen Big Mamma’s ilk şubesini Bursa’da açmıştır. Gizli tariflerin oluşturduğu lezzetleri ile kısa sürede Bursa halkının ilgi odağı haline gelmiştir. Gittikçe artan ilgi ile Bursa genelinde diğer şubeler açılır.

Tarifsiz lezzetleri, kalitesi, keyifli ve sofistike konsepti ile Big Mamma’s “casual dining” hizmet anlayışını daha geniş kitlelerle paylaşmaya karar verir ve Türkiye’ye yayılmak adına Bursa dışında ilk şubesini İstanbul’da açar.

Bugün, kendi alanında en çok bilinen marka olma hedefini belirleyerek yola çıkan, kendine özgü ürün gamı, konsepti ve yaratıcı yaklaşımıyla Big Mamma’s, her geçen gün bu hedefine daha da yaklaşmaktadır.

Big Mamma’s lezzetlerini Türk insanı tarafından bir tutkuya dönüşmesi süreci 1998 yılında başladı. İlk Big Mamma’s restoranı Bursa’nın keyifli bir semti olan Kükürtlü’de açıldı. Big Mamma’s fark yaratan lezzetlerinin; keyifli ve rahat ortamıyla da kendine has bir mekan olduğunu ortaya koydu ve çok kısa bir süre içerisinde gençlerin buluşma noktası haline geldi.

Hızlı Hizmet

Özel Tatlar

Dünya’da kalitesini kanıtlamış, birçok ödüllere layık görülmüş Big Mamma’s şimdi Big Mamma’s Vip Okmeydanı şubesiyle sizlerle buluşuyor.

Hızlı Hizmet

Özel Tatlar

Big Mamma’s Vip her zaman uyguladığı benzersiz tatlar yaratma olgusunu, İstanbul’daki bir çok şubesindeki lezzet ve hizmet kalitesini Big Mamma’s Vip’te uygulamaya devam ediyor. Sizleri Big Mamma’s Vip’e Bekliyoruz

Özel Tatlar

Hızlı Hizmet

Kahvaltı

Dolu dolu bir serpme kahvaltı keyfini Big Mamma’s Vip’te yaşayın. İstanbul’da yaşayıp hafta içi hafta sonu kahvaltı keyfine bayılanları Big Mamma’s Vip’e bekliyoruz!

Ana Yemekler

Günün her saatinde karnınızı doyuracak hem de iştahınızı kabartacak lezzetli mi lezzetli ana yemek çeşitlerimiz Big Mamma’s Vip’te sizi bekliyor.

Fast & Food

Doyumsuz lezzetlerin sahibi fast&food menümüz Big Mamma’s Vip’te sizlerle.

Nargile

Şöyle güzel demli bir çay içeyim bir de yanına nargilemi alayım diyenlerdenseniz Big Mamma’s Vip’te nargile keyfi sizleri bekliyor.

Tatlılar

Eğer tatlı varsa masanızda sohbetinde sonu gelmez tatlının tadının da!  Tatlı sohbetlerinin arananları isimleri Big Mamma’s Vip’te sizleri bekliyor.

İçecekler

Sıcak havalarda içinizi serinleten soğuk içeceklerimiz, soğuk havalarda ise içinizi ısıtacak sıcak içeceklerimiz Big Mamma’s Vip’te sizler için hazır!